Bir Seri Katilin Manifestosu - Ted Kaczynski

Toplam 10 ciltten oluşacak "Seri Katiller Biyografisi"'nin ikinci bölümü, 165 IQ ile seri katillerin "dahisi" Ted Kaczynski'nin ilginç yaşam öyküsünü anlatmaktadır.

Responsive image
YAZAR
Arkın Gelişin
DOSYA BOYUTU
5,38 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054757657

Bir Bir Seri Katilin Manifestosu - Ted Kaczynski kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bir Seri Katilin Manifestosu - Ted Kaczynski kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Arkın Gelişin tarafından yazılmıştır.


FBI istatistiklerine göre seri katiller dünya nüfusunun %6'sına tekabül etmektedir. Üstelik bu %6 henüz yakalanmayanların sayısı.Bir insan niçin seri katil olur? Ya da insanı öldürmeye iten sebepler hangileridir? Seri katillere duyulan ilgi ise hayret vericidir. Onlara göre siyasi, kişisel ya da maddi sebepler öldürmek için geçerli nedenler değildir. Seri katiller toplumun belirli kesimini hedef alırlar. Ve sonuna kadar, amaçlarının peşinde koşarlar. Suç Psikolojisi ve Seri Katiller Uzmanı Arkın Gelişin yıllar süren bir araştırma evresinden sonra, eşsiz tecrübesini elinizdeki bu kitapta anlatmaktadır. Toplam 10 ciltten oluşacak "Seri Katiller Biyografisi"nin ikinci bölümü 165 IQ ile seri katillerin "dâhisi" Ted Kaczynski'nin ilginç yaşam öyküsünü anlatmaktadır.Ted Kaczynski üzerine yazılmış onlarca biyografi mevcut. Ancak bu kitapta bugüne kadar yayınlanmamış bilgiler, belgeler ve görseller bulabileceksiniz. Ayrıca Arkın Gelişin'in bizzat gerçekleştirdiği röportajlar ile bugüne kadar anlatılmayanları okuyabileceksiniz.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Herdem Kitap 


Toplam 10 ciltten oluşacak "Seri Katiller Biyografısi"'nin ikinci bölümü, 165 IQ ile seri katillerin "dahisi" Ted Kaczynski'nin ilginç yaşam öyküsünü anlatmaktadır.