Taşlamalar Hicivler 1

Ümit Yaşar Oğuzcan. Benim yergiciliğimin en önemli özelliği, körü körüne bir partiyi ya da bir ideolojiyi tutmayışım ve bu nedenle hiciv oklarımın özgürce atılımdır.

Responsive image
YAZAR
Ümit Yaşar Oğuzcan
DOSYA BOYUTU
3,22 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789752895157

Taşlamalar Hicivler 1 harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ümit Yaşar Oğuzcan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ümit Yaşar Oğuzcan'den Taşlamalar Hicivler 1 kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Benim yergiciliğimin en önemli özelliği, körü körüne bir partiyi ya da bir ideolojiyi tutmayışım ve bu nedenle hiciv oklarımı özgürce atılımdır. Sözlerimi bitirmeden önce önemli bir gerçeği daha belirtmek isterim: 28 yıllık yergicilik yaşamımda ne polis ne de yargıç karşısına çıktım... Ve tüm yazdıklarımı günü gününe, sıcağı sıcağına yayımladım, çeşitli gazetelerde, dergilerde ve kitaplarımda.Ümit Yaşar Oğuzcan¢Halk inler, kavuk dinler¢Akıllı maymunlar¢Sadrazamın sol kulağı¢Var mı bunun izah tarzı¢Dörtlükler¢Benzetmeler¢Göbek davası¢Türlü çeşitli...Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Everest Yayınları 


Alış-Veriş Listeme Ekle. Taşlamalar Hicivler 1. Benim yergiciliğimin en önemli özelliği körü körüne bir partiyi ya da bir ideolojiyi tutmayışım ve bu nedenle hiciv oklarımı özgürce atılımdır.