Yamalı Hayaller Sahnesi

21.75 TL. Yamalı Hayaller Sahnesi-Novella- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Lori Wilde
DOSYA BOYUTU
10,35 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786053482536

PDF formatında Yamalı Hayaller Sahnesi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yamalı Hayaller Sahnesi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bazı hayallerin rengi pembedir, bazılarının ise puslu bir gri...Annesi tarafından küçük yaşta terk edilen Trixie, kaderini baştan yazma hayaliyle yaşadığı yeri, ilk aşkını, hatta ismini bile geride bırakarak yeni bir hayata adım atar. Ünlü bir oyuncu olmak uğruna pek çok şeyden vazgeçen Trixie'nin yıllar sonra yolu tekrar doğduğu yere düştüğünde ise, o artık bambaşka biridir. Ancak geçen zamana rağmen ilk aşkın tadı hep canlı, hep akılda kalandır.Genç kadın, çok istediği fakat birini seçmek zorunda olduğu iki tercih arasında sıkışıp kalır: Bir yanda şöhret olma hayalini gerçekleştirebileceği, göz kamaştıran, lüks bir hayat; diğer yanda yorgun kalbine iyi gelecek, huzur dolu gerçek bir aşk vardır. Şimdi bu zor kararı verme vaktidir. "Sevimli karakterleri, iç açıcı hikâyesi ve büyüleyici romantizmiyle Yamalı Hayaller Sahnesi, keyif dolu bir okuma sunuyor."-Las Vegas Journal- "İkinci şanslar, yenilenmiş bir aşk ve hassas diyaloglarla bezenmiş duygusal sahneler kalbinize dokunacak. Yazarın içten hissedilen romans yaratma yeteneğine hayran kalacaksınız."-My Overstuffed Bookshelf- " Lori Wilde'ın duygusal hikâyesi, yıllar sonra yeniden bir araya gelen âşıklara ışık tutuyor. Tatmin edici şekilde ana karakterlere odaklanılmış olsa da, diğer karakterler de rollerini layıkıyla yerine getiriyor."-Romantic Times- "Zengin mizah gücü ile tatmin eden diyalogların dengeli birleşimi, kitaba diğer romanslarda bulamadığımız bir derinlik katıyor. Kesinlikle okunmalı."-Romance Novel News-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 432Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Novella Yayınları 


12x19 cm Bazı hayallerin rengi pembedir, bazılarının ise puslu bir gri... "Sevimli karakterleri, iç açıcı hikâyesi ve büyüleyici romantizmiyle Yamalı Hayaller Sahnesi, keyif dolu bir okuma sunuyor."