Yasak Sevdalar

Yasak Sevdalar - Bilge Karaduman. " Herkes karşılıklı olmasından yanadır ama şu gerçeği kabul etmek gerekir ki aşk tek kişiliktir. Karşı taraftan gelecek tepki ne olursa olsun o hükmünü sürdürür.

Responsive image
YAZAR
Bilge Karaduman
DOSYA BOYUTU
7,48 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055099138

Yasak Sevdalar harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Bilge Karaduman. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Bilge Karaduman'den Yasak Sevdalar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


" Herkes karşılıklı olmasından yanadır ama şu gerçeği kabul etmek gerekir ki aşk tek kişiliktir. Karşı taraftan gelecek tepki ne olursa olsun o hükmünü sürdürür. Süresini de kendi belirler, şiddetini de. Sen sevdiğine kavuşamadıkça o vurur da vurur. Kanar yüreğin, içine akıtırsın gözyaşlarını. Acını kimseye belli etmeden kendi kendine yaşadığını sanırsın ama bir gün aynaya baktığında karşındaki yüzü tanıyamazsın. Sonunda acılarla perçinlenmiş bir yüreği muhafaza eden bedenin de zamanla darbelere dayanıklı hale geldiğini öğrenirsin."Savaşlar sadece o savaşların çıkmasına neden olanların değil, sıradan insanların da yaşamlarını darmadağın eder.Küçük hayallerin peşinden koşan o sevgi dolu yürekleri rüzgarın önüne katılmış bir yaprak gibi oradan oraya savurur. İşte bu roman böyle zamanlarda aşklarını acılarına kurban etmiş insanların öyküsüdür.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 384Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Puslu Yayıncılık 


Kargo dahil en ucuz8,89 TL +4,99 TL kargoSatıcıya Git. Yasak Sevdalar. Yasak Sevdalar. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakcedr20StoktaSon güncelleme: 9 dakika önce D&R.