Yüreğini Dinle

Ziynet Sali - Bana da Söyle. ahmet safak yüregini dinle. Dinle Pişman Olmasın (Topla Yüreğini Gidelim Burdan). Cigeri Yakiyor - Nigar Muharrem / Sadiq Haji (Cover).

Responsive image
YAZAR
Danielle Steel
DOSYA BOYUTU
6,43 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789751413017

PDF formatında Yüreğini Dinle. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yüreğini Dinle kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Danielle Steel’den çarpıcı bir yeniden doğuşun, unutuşun ve hatırlayışın öyküsü… Efsaneleşmiş sinema ve tiyatro oyuncusu Carole Barber, kaybettiği ikinci kocasının ardından şimdi ilk romanını yazmaktadır. Ama çok geçmeden tıkanır; kendisiyle ve geçmişiyle yüzleşmeden romana devam edemeyeceğini anlar ve bir zamanlar üç yıla yakın yaşadığı Paris’e gider. Ne var ki, orada sorularına cevap ararken geçirdiği bir kaza sonucunda hafızasını yitirir. Artık kendi yaşamını başkalarının ağzından yeniden öğrenmesi gerekecektir. Böylece Carole Barber, yakınlarının ve onu ziyarete gelen esrarengiz bir Fransız erkeğinin yardımlarıyla cesur bir yolculuğa koyulur. Yüreğini dinleyip kaybettiği gizli bir aşka yeniden kavuşmak ve hüzünleri arkada bırakıp sapasağlam durmak için şimdi bir şansı daha vardır.Sayfa Sayısı: 288Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Remzi Kitabevi 


Ahmet Şafak - Yüreğini Dinle. sanma her dem böyle kar boran olur yüreğine sarılırsan gün seni bulur yürek deyip geçme her şey ondadır aşk ondadır can ondadır canan ondadır.