Aşk - Bir Alıştırma

10.50 TL. Luhmann aşkın, modern toplumun kurucu öğelerinden biri olduğunu açıkça göstererek aşkın gücünü daha iyi anlamamızı sağlıyor. (Tanıtım Bülteninden).

Responsive image
YAZAR
Niklas Luhmann
DOSYA BOYUTU
5,33 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055185237

PDF formatında Aşk - Bir Alıştırma. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Aşk - Bir Alıştırma kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Aşkın kaçınılmaz olduğunu düşünenler için güzel bir Sevgililer Günü hediyesi! "Bireyin aşksız bir yaşam sürmesi ve buna rağmen dünyada kendini kabul ettirmesi düşünülebilirse de, bir toplumsal mekanizma olarak aşkın yerine başka bir şeyin konması kesinlikle mümkün değildir."Ünlü sosyolog ve düşünür Niklas Luhmann dünyada birçok dile çevrilmiş bu kitabında aşkı çözümlüyor, aşkın üstündeki sır perdesini kaldırıyor. Luhmann aşkın, modern toplumun kurucu öğelerinden biri olduğunu açıkça göstererek aşkın gücünü daha iyi anlamamızı sağlıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 56Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Edebi Şeyler 


12.60 TL. Ünlü sosyolog ve düşünür Niklas Luhmann dünyada birçok dile çevrilmiş bu kitabında aşkı çözümlüyor, aşkın üstündeki sır perdesini kaldırıyor.