Aşk - Bir Alıştırma

Ünlü sosyolog ve düsünür Niklas Luhmann dünyada birçok dile çevrilmis bu kitabinda aski çözümlüyor, askin üstündeki sir perdesini kaldiriyor. Kitap Adi: Ask - Bir Alistirma.

Responsive image
YAZAR
Niklas Luhmann
DOSYA BOYUTU
4,24 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055185237

Bir Aşk - Bir Alıştırma kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Aşk - Bir Alıştırma kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Niklas Luhmann tarafından yazılmıştır.


Aşkın kaçınılmaz olduğunu düşünenler için güzel bir Sevgililer Günü hediyesi! "Bireyin aşksız bir yaşam sürmesi ve buna rağmen dünyada kendini kabul ettirmesi düşünülebilirse de, bir toplumsal mekanizma olarak aşkın yerine başka bir şeyin konması kesinlikle mümkün değildir."Ünlü sosyolog ve düşünür Niklas Luhmann dünyada birçok dile çevrilmiş bu kitabında aşkı çözümlüyor, aşkın üstündeki sır perdesini kaldırıyor. Luhmann aşkın, modern toplumun kurucu öğelerinden biri olduğunu açıkça göstererek aşkın gücünü daha iyi anlamamızı sağlıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 56Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Edebi Şeyler 


Aşk Bir Alıştırma. Kdv Dahil. : 12,50 TL. Taksit Seçenekleri. Önerileriniz. Aşk Bir Alıştırma. YAZAR. : Niklas Luhmann.