Gül Rengini

Mustafa Ceceli - Gül Rengi. 23 Ağustos tarihinde eklenmiş Mustafa Ceceli ifasında Gül Rengi şarkısı 12161 defa müzik sevenler tarafından indirildi.

Responsive image
YAZAR
Mehmet Özkan Şüküran
DOSYA BOYUTU
3,54 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789754345476

Bir Gül Rengini kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Gül Rengini kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Mehmet Özkan Şüküran tarafından yazılmıştır.


Arkadaşlarıyla bir süre Fora adlı fanzini yayımlayan Mehmet Özkan Şüküran, Gül Rengini dosyasıyla 2016 Yaşar Nabi Nayır Şiir Ödülü'ne değer görüldü. Şüküran, "Ben geçmişte ve şimdi meydana gelen olaylardan, durumlardan ve sancılardan arınmak ya da görüş belirtmek gibi bir şeye bulaşmadan, kendi iç çatışmalarımı, günlük hayatın olağan akışı içinde çarptığım bir duvarı, kabuk bağlamayan yaraları ve daha çok geride kalanları dilim döndüğünce edebiyatın estetik ve imgelem gücünden yararlanarak sorumluluk bilinciyle toparlamaya ve varlığını üçüncü bir kişiye sezdirmeye çalışıyorum. Şiir benim için biraz da bu." diyerek şiir anlayışını açıklıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 64Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Varlık Yayınları 


Çiçeklerin en asili en anlamlısı gül olarak bilinir. Her gülün rengine göre taşıdığı anlam da farklıdır. Bu noktada gül karşı cinse duygularınızı ifade etmede etkileyici bir rol üstleniyor.