Ateş ve Matem

Ateş ve Matem, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo fırsatı ile sadece kitapjoy.com'da. Ateş ve Matem (9789944823067). Marka : Preston L. Allen. Tedarikçi : Epsilon Yayınları.

Responsive image
YAZAR
Preston L. Allen
DOSYA BOYUTU
5,15 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9789944823067

Ateş ve Matem harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Preston L. Allen. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Preston L. Allen'den Ateş ve Matem kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Suların Üzerinde Yürüyen Kutsal Kurtarıcımız Kilisesi cemaatinin arasına, Afro-Amerikalı tâlihsiz bir Romeo ve Jülyet katılır. Jesus Boyun dünyasında, Romeo, on altı yaşındaki Elwyn Parkerdır. Dini bütün ve açık yürekli bir piyano dâhisi olan Elwyn, tüm hayatı boyunca tutkun olduğu güzel kızın, artık gizlenemeyecek derecede hamile olduğunu ve yakın zamanda bir başkasıyla evleneceğini çok geç öğrenir. Romanın Jülyet'i olan kırk iki yaşındaki güzel dul Morrisohn ise, kederinin yol açtığı acılar ve karmaşık duygular içerisinde en sonunda kendini Elwynin kollarında bulur. Aralarındaki yaş farkının yol açtığı sorunlara ve güçlü dinsel inançlarının katı yasaklarına rağmen, Elwyn ile Morrisohn'un aşkları gerçek bir aşktır. Ve bu aşk, kiliselerindeki sofuların, içki karşıtlarının ve kutsal ruh muhafızlarının arasında serpilirken, dindar kişilerin karanlık gizemleri ile kadim suçlarını da zeka kıvraklığı ve sezgiyle acı bir biçimde ortaya çıkartır. Jesus Boy'da Elwyn, kutsal kişiliklerin bizlerden hiç de farklı olmadığını trajedi ve tezahür yoluyla keşfeder.Sayfa Sayısı: 331Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Epsilon Yayınları 


Ateş ve Matem, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo fırsatı ile sadece kitapjoy.com'da. Ateş ve Matem (9789944823067). Marka : Preston L. Allen. Tedarikçi : Epsilon Yayınları.