İkna

Çok etkili olan bir diğer ikna türü de, popüler olma, prestij kazanma ya da başkalarına benzeme ihtiyacına hitap eder. Televizyon reklamları bu ikna yöntemi için pek çok örnekle doludur.

Responsive image
YAZAR
Jane Austen
DOSYA BOYUTU
3,58 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786050812756

PDF formatında İkna. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İkna kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Anne Elliot'ın, Yüzbaşı Wenthworth'e olan aşkının hikâyesini anlatan İkna, dünya edebiyatının en çok okunan yazarlarından Jane Austen'ın ölmeden önce tamamladığı son romanıdır.İngiliz orta sınıf yaşam kültürü, servet, evlilik, aile gibi konuları, kendine has mizahi üslubuyla hayat verdiği unutulmaz kadın karakterler üzerinden anlatır Jane Austen. Yazarın kendi yaşamından da derin izler taşıyan İkna, iki yüzyıldır okuna gelen vazgeçilmez bir edebiyat klasiği...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 304Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Timaş Yayınları 


Uzun zamandır insanları nasıl ikna ederim sorusunu alıyordum ve bu doğrultuda ufak bir yazı yazmak istedim.. İnsanların düşüncelerini etkilemedeki en önemli faktörlerin başında iletişim gelmektedir.